O-M-S OTO KAPORTA BOYA

               Kalitede Güvenin Tek Adresi..
     SERVİSLERİMİZ

  • Kaporta
  • Boya
  • Lokal Çizik Boya Tamiratı
  • Mekanik
  • Tampon Tamiratı
  • Yedek Parça
  • Onarım ve Bakım
  • Ücretsiz Keşif

        İLETİŞİM & E-MAİL

Adres: 1. Sokak No: 60      
                       Ostim/ANKARA

Telefon:  (0312) 354 29 68
Fax:        (0312) 386 16 49
Cep1:     0532 721 12 14
Cep2 :    0532 576 62 84
E-Mail:    info@omsoto.com
Msn    :   oms.oto@hotmail.com
     İMKB

USD 

EURO

O-M-S Oto Kaporta Boya Servisi uzman personeli ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç durumuna göre ister orjinal, ister yan sanayi parçaların temini mümkündür. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

Yapmanız gerekenler kısaca;

1- Onaylı Kaza Raporu (Orjinal)
2- Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
3- Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
4- Ruhsat (Fotokopi)
5- Hasar Bedelinin Firmamız Tarafından Alınabileceğini Belirten Bir Vekaletname (Noter Onaylı)

      Yukarıdaki belgeleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek işlem aracınızı tamir atölyemize getirmek veya almamız için
bize haber vermeniz. O-M-S Oto Kaporta Boya Servisi verdiğiniz bilgi ve belgeler doğrultusunda ilgili sigorta şirketi ile temas kurup hasar bildiriminde bulunacaktır. Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel biçecektir. Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır. İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine O-M-S Oto Kaporta Boya Servisi tarafından haber verilir. Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, O-M-S Servisi eksper raporunun tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi-onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip etmeye devam eder... Sigorta işlemlerinin sonuçlanmasını takiben söz konusu hasar için vermiş olduğunuz vekaletname ile sizin yapmanız gereken ödeme sizin adınıza sigorta şirketinden alınır.

       ANASAYFA   /   SERVİSLER   /   FOTOĞRAFLAR   /   REFERANSLAR  /  İLETİŞİM
Copyright 2008 Lsoft Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.